sobota, 13.04.2024
Wieluń 88,6 MHz - Wieruszów 97,2 MHz - Działoszyn, Pajęczno 97,7 MHz
Dziennikarze: 43 886 02 02 - Studio: 43 886 08 08 - Biuro reklamy: 697 623 823 - Sekretariat: 43 843 47 15

Poznaj pracowników Radia Ziemi Wieluńskiej:

Administracja
Grzegorz Nowak – Prezes Zarządu
prezes@radiozw.com.pl
tel: 43 843 47 15, 607 561 104
Beata Szafrańska – Główna księgowa
ksiegowosc@radiozw.com.pl
tel: 43 843 47 15, 601 465 995
Dagmara Mencfel – sekretariat
dagmara@radiozw.com.pl
tel: 43 843 47 15, 601 465 995
Dariusz Straszak – dział techniczny
darek@radiozw.com.pl
Biuro reklamy
Kontakt do Biura Reklamy:
reklama@radiozw.com.pl
tel. 43 843 31 61, 43 886 02 00
Mirka Włoch – Kierownik Biura Reklamy
mira@radiozw.com.pl
tel: 697 623 823
Kamila Bednarek-Zając
kamila@radiozw.com.pl
Marcin Marciniak
szamanspace@gmail.com
Dziennikarze
Kontakt z dziennikarzami:
tel: 43 886 02 02, 43 886 08 05
radiozw@radiozw.com.pl
Krzysztof Krawczyk – Redaktor Naczelny
krawczyk@radiozw.com.pl
Alina Frejusz
alina@radiozw.com.pl
Magdalena Jaroch
magda@radiozw.com.pl
Marita Koniarczyk
marita@radiozw.com.pl
Realizatorzy i prezenterzy
Kontakt do studia Radia ZW:
tel: 43 886 08 08
Anna Nowak-Zgondek – Szef Redakcji Muzycznej
anna.nowak@radiozw.com.pl
tel: 506 964 281
Janusz Gagatek
goja100@interia.pl
Współpracują z Radio ZW
Krzysztof Poznerowicz
prywatka@radiozw.com.pl
X