czwartek, 14.11.2019
Wieluń 88,6 MHz - Wieruszów 97,2 MHz - Działoszyn, Pajęczno 97,7 MHz
Dziennikarze: 43 886 02 02 - Studio: 43 886 08 08 - Dział reklamy: 43 843 31 61 - Sekretariat: 43 843 47 15

Poznaj pracowników Radia Ziemi Wieluńskiej:

Administracja
Gabriel Wyględacz – Prezes Zarządu, Redaktor Naczelny
mail: prezes@radiozw.com.pl
tel: 43 843 47 15, 607 561 104
Beata Szafrańska – Główna księgowa
mail: ksiegowosc@radiozw.com.pl
tel: 43 843 47 15, 601 465 995
Dagmara Mencfel – sekretariat
tel: 43 843 47 15,
Dariusz Straszak – dział techniczny
mail: darek@radiozw.com.pl
Biuro reklamy
Kontakt do Biura Reklamy:
mail: reklama@radiozw.com.pl
tel. 43 843 31 61, 43 886 02 00
Mirka Włoch – Kierownik Biura Reklamy
mail: mira@radiozw.com.pl
tel: 697 623 823
Kamila Bednarek-Zając
mail: kamila@radiozw.com.pl
Marcin Marciniak
mail: szamanspace@gmail.com
Dziennikarze
Kontakt z dziennikarzami:
tel: 43 886 02 02, 43 886 08 05
mail: radiozw@radiozw.com.pl
Alina Frejusz
mail: alifre@o2.pl

Magdalena Jaroch
mail: magda@radiozw.com.pl

Marita Dobranowska
mail: marita@radiozw.com.pl

Marta Żarnowska
mail: marta@radiozw.com.pl

Katarzyna Krawczyk
mail: katarzyna-jasko@wp.pl

Krzysztof Krawczyk
mail: krawczyk@radiozw.com.pl

Realizatorzy i prezenterzy
Kontakt do studia Radia ZW:
tel: 43 886 08 08
Anna Nowak-Zgondek – Szef Redakcji Muzycznej
mail: anna.nowak@radiozw.com.pl
tel: 506 964 281
Janusz Gagatek
mail: goja100@interia.pl
Piotr Czart
mail: piotr.czart@radiozw.com.pl
Współpracują z Radio ZW
Grzegorz Nowak
mail: grzegorz@radiozw.com.pl
Krzysztof Poznerowicz
mail: prywatka@radiozw.com.pl
Paweł Packi
mail: pawelpacki@wp.pl
Paweł Wlazły
mail: pawel.wlazly@op.pl
X