Gminy szukają węgiel; nie wszystkie szkoły czy instytucje są zaopatrzone w opał na kolejny sezon
Zakup węgla w tym roku przysparza sporo kłopotu – albo go nie ma, albo jest, ale bardzo drogi. Cena za tonę przekracza w niektórych miejscach nawet 4 tys. zł. Nic...