Idą jak burza. Uczniowie Zespołu Szkoły i Przedszkola w Krzyworzece zajęli pierwsze miejsce w turnieju półfinałowym i awansowali do wojewódzkich finałów Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej.
Dzisiejsze zawody odbyły się w Sieradzu. Zespół z Krzyworzeki reprezentowali: Kajetan Fojtar, Marcel Psuja i Tymon Kałuża. Opiekunem jest Marek Słonina.
Fot. Wojciech Psuja


























