Uczennice Szkoły Podstawowej w Rudzie zdobyły mistrzostwo powiatu wieluńskiego w piłce nożnej w ramach Igrzysk Dzieci. Turniej odbył się w Konopnicy, a zagrało w nim 5 drużyn.
Wyniki:
Kolejka 1:
SP Mierzyce – SP Konopnica 0:5
SP Biała – SP Osjaków 2:1
Kolejka 2:
SP Konopnica – SP Ruda 2:3
SP Mierzyce – SP Biała 0:1
Kolejka 3:
SP Mierzyce – SP Osjaków 0:3
SP Biała – SP Ruda 0:2
Kolejka 4:
SP Mierzyce – SP Ruda 0:2
SP Konopnica – SP Osjaków 1:2
Kolejka 5:
SP Konopnica – SP Biała 0:2
SP Osjaków – SP Ruda 1:1
Klasyfikacja końcowa:
1. SP Ruda
2. SP Biała
3. SP Osjaków
4. SP Konopnica
5. SP Mierzyce
Reprezentacja SP w Rudzie:
Lena Bzdak, Laura Wujec, Iga Jastrowicz, Jagoda Zając, Magda Papierkowska, Zosia Wierzbicka, Anna Gadomska, Natalia Koj, Patycja Dydyna.
Opiekunowie zespołu: Tomasz Gustaw, Rafał Grzebiela.
Mistrzynie powiatu 3 czerwca zagrają w Sieradzu w wojewódzkim półfinale.
Fot. SZS w Wieluniu
























































