Siatkarze Czarnych Rząśnia wywalczyli awans do turnieju finałowego o awans do II ligi. W turnieju półfinałowym rywalizowali w Białymstoku.
Druga drużyna województwa łódzkiego rozpoczęła zmagania od wygranej 3:0 z gospodarzami, czyli Tytanami Białystok. W drugim meczu Czarni ulegli 2:3 Orlętom Raszyn, a w starciu decydującym o drugim miejscu pokonali 3:1 GKS CRESOVIA Górowo Iławeckie.
Dzięki drugiej lokacie zespół z Rząśni ponownie wystąpi w jednym z turniejów finałowych. W ostatni weekend kwietnia w Raszynie Czarni powalczą z miejscowymi Orlętami, Resursą Łódź oraz Iskrą Warszawa.
Przypomnijmy – rok temu Rząśnianie także zapewnili sobie awans, ale ostatecznie i tak nie wystąpili w II lidze.


























