Dziewczęta z ZS nr 1 oraz chłopcy z I LO w Wieluniu wygrali powiatową Licealiadę w koszykówce 3×3. Mistrzostwa odbyły się w Zespole Szkół nr 1.
Zarówno w kategorii uczniów, jak i uczennic, dwa najwyższe miejsca zajmowały ekipy gospodarzy oraz liceum z Nadodrzańskiej. Dzięki temu i koszykarze, i koszykarki z ZS 1 oraz I LO powalczą 20 maja w wojewódzkich półfinałach. Zaplanowano je także w Wieluniu.
Wyniki dziewcząt:
I LO – ZS 1 6:11
I LO – II LO 8:1
II LO – ZS 1 3:15
Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
2. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
3. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu
Reprezentacja ZS nr 1: Kinga Gąsiorek, Masza Lamkowa, Lena Matyja, Zofia Olejnik.
Opiekun drużyny: Karol Kostrzewa.
Wyniki chłopców:
I LO – ZS 3 17:6
ZS2 – ZS 3 10:7
ZS 1 – ZS 2 15:7
ZS 1 – I LO 8:10
ZS 1 – ZS 3 17:8
II LO – ZS 1 7:10
I LO – II LO 15:5
ZS 3 – II LO 14:15
ZS 2 – II LO 7:6
ZS 2 – I LO 4:21
Kolejność końcowa:
1. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Wieluniu
2. Zespół Szkół nr 1 w Wieluniu
3. Zespół Szkół nr 2 im. J. Długosza w Wieluniu
4. II Liceum Ogólnokształcące im. J. Korczaka w Wieluniu
5. Zespół Szkół nr 3 im. M. Kopernika w Wieluniu
Reprezentacja I LO: Piotr Jarząbek, Jan Maślak, Grzegorz Świerczyński, Błażej Zając.
Opiekun drużyny: Grzegorz Żabicki.


Fot. SZS w Wieluniu


























