Jutro w Wieluniu odbędzie się Powiatowy Piknik Medyczny „Zadbaj o Zdrowie”. To wydarzenie pełne bezpłatnych badań, porad specjalistów, warsztatów i atrakcji dla całych rodzin. O idei pikniku, profilaktyce zdrowotnej oraz tym, dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu, opowiedzą nasi goście: Renata Tatara, dyrektorka II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu, dr Wojciech Ordon, zastępca dyrektora SP ZOZ w Wieluniu, a także uczennice II LO: Maja Cieśla, Nikola Górecka i Patrycja Fojtar.
Nasi rozmówcy zachęcają mieszkańców do udziału w pikniku i podkreślą, jak ważna jest profilaktyka oraz regularne badania, szczególnie gdy można z nich skorzystać bezpłatnie i w jednym miejscu.
Rozmawia Alina Frejusz:



























