Podsumowanie ostatniej sesji Rady Miasta w Praszce, odpowiedź co dalej z planem ogólnym gminy i przekazanie dotacji na rozbudowę SOR-u w szpitalu w Oleśnie – to główne tematy rozmowy Magdaleny Jaroch z burmistrzem Praszki Włodzimierzem Stochniałkiem.
Za nami oficjalne otwarcie Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Działoszynie (zdjęcia)
Za nami konferencja „Pod jednym niebem” inaugurująca działalność Specjalistycznego Centrum Wspierającego Edukację Włączającą w Działoszynie. Obszerny projekt daje wsparcie m.in....


























