Grupa Wieluń Biega zaprasza na listopadowe treningi. Dzięki dotacji w ramach Programu Mikrogranty „Łódzkie na Plus” w każdym tygodniu zaplanowano podwójną „porcję” sportowych zajęć. W poniedziałki będą się odbywały w sali, a w środy – pod gołym niebem.
To propozycja zarówno dla osób, które już biegają, jak i tych, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tą dyscypliną. Pierwszy trening dziś o 19.00 w sali Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu.
Od pasji do międzynarodowego sukcesu. 35 lat rozwoju MARK’S Marszałkowscy
Dziś – duża, nowoczesna, rozwijająca się firma, zatrudniająca ok. 700 osób i obecna na ponad 40 rynkach międzynarodowych. Na co...



























Komentarze