Tenis stołowy. 30 drużyn i 64 uczniów zagrało w Gorzowie Śląskim

   Tenisiści stołowi powitali 2018 rok w Gorzowie Śląskim. W noworocznych zmaganiach rywalizowały drużyny, a także uczniowie.

   W Noworocznym Turnieju Drużynowym zagrało 30 par: 16 zespołów w młodszej kategorii (suma lat zawodników to maksymalnie 99 lat) oraz 14 w starszej (suma lat to 100 i więcej).

Kategoria młodsza:
1. Połoszczański Dawid - Chrościce
Malecha Maciej - Praszka
2. Milde Adam - Gorzów Śląski
Stańczyk Jacek - Zdziechowice
3. Przesmycki Piotr - Łódź
Krych Krzysztof - Łódź
4. Noworolnik Adrian - Mikołów
Kotwica Dawid - Mikołów
5. Sobczyk Albin - Byczyna
Sobczyk Tobiasz - Byczyna
6. Desparak Zbigniew - Kłobuck
Badura Artur - Kłobuck
7. Adamus Mariusz - Rędziny
Juszczyk Krzysztof - Mykanów
8. Kurzawski Jędrzej - Łódź
Kordaczuk Michał - Łódź
9. Anczyk Mateusz - Praszka
Włoch Karol - Gorzów Śląski
10. Pawłowski Dariusz - Olesno
Piecka Patryk - Olesno
11. Ciesielski Marek - Grabów
Ciesielski Roch - Grabów
12. Lewek Bartosz - Myjowice
Gottfird Paweł - Łęka Opatowska
13. Wydmuch Mirosław - Krzepice
Piotrowski Leszek - Krzepice
14. Jonik Paweł - Kalety
Skorupa Jakub - Lubsza
15. Skotnik Paweł - Siemianowice
Walery Robert - Siemianowice
16. Hirsfindsson Tomas - Szwecja
Hirsfindsson Filip - Szwecja

Kategoria starsza:
1. Pychyński Sławomir - Wieluń
Banaś Tadeusz - Wieluń
2. Józala Waldemar - Wieluń
Szopa Dariusz - Wieluń
3. Pawlik Cezary - Poraj
Nowakowski Waldemar - Częstochowa
4. Janeczek Leszek - Pajęczno
Różycki Sławomir - Działoszyn
5. Sikora Mariusz - Myszków
Dziewoński Marian - Częstochowa
6. Siwicki Tadeusz - Zabrze
Lebek Marian - Zabrze
7. Hanas Andrzej - Gorzów Śląski
Olszowy Edmund - Praszka
8. Szmidt Zbigniew - Łęka Opatowska
Górecki Bogusław - Słupia
9. Graczyk Jacek - Działoszyn
Warzecha Wincenty - Działoszyn
10. Gruszka Zbigniew - Gdańsk
Kleszcz Zdzisław - Olesno
11. Gogol Andrzej - Mnichowice
Kącki Władysław - Słupia
12. Korczak Piotr - Baranów
Sybera Henryk - Baranów
13. Kruszelnicki Bogdan - Bralin
Kosmalski Jacek - Słupia
14. Hałas Krzysztof - Wieluń
Krajewski Bolesław - Szyszków

    - Turniej odbył się w rekordowej obsadzie. Stał na bardzo wysokim poziomie. Uczestnicy byli pełni uznania za wzorową organizację. W imieniu organizatorów dziękujemy za udział i stworzenie miłej świątecznej atmosfery. - podsumowują sędzia główny, Sławomir Kałwak oraz kierownik turnieju, Edmund Olszowy.


   W Noworocznym Turnieju Dzieci zagrały 64 osoby. Rywalizowały w kilku kategoriach wiekowych.

Szkoły Podstawowe
Dziewczęta, kl. III i młodsze:
1. Pinkosz Sandra - Dalachów
2. Sobera Julia - Dalachów
3. Karkoszka Jagoda - Bolesławiec
4. Janic Julia - Dalachów

Chłopcy, kl. III i młodsi:
1. Jurczyk Kacper - Dalachów
2. Włoch Damian - Dalachów
3. Jura Dominik - Dalachów

Dziewczęta, kl. IV-VI:
1. Jurczyk Julia - Dalachów
2. Olszowa Dominika - Dalachów
3. Zając Katarzyna - Dalachów
4. Błasiak Emilia - Dalachów
5. Trawińska Paulina - Kowale
6. Hawryluk Kinga - Kowale
7. Borowicz Anna - Dalachów
8. Wróbel Michalina - Dalachów
9. Karkoszka Jagoda - Bolesławiec
10. Borek Julia - Dalachów
11. Mazurek Zuzanna - Dalachów
12. Słowik Aurelia - Dalachów
13. Białas Kinga - Dalachów
14. Pyrka Weronika - Gorzów Śląski
15. Sieradzka Julia - Gorzów Śląski
16. Pecyna Wiktoria - Gorzów Śląski

Chłopcy, kl. IV-VI:
1. Michno Krzysztof - Chróścice
2. Ramus Mateusz - Dalachów
3. Szlas Dominik - Dalachów
4. Wilk Krzysztof - Dalachów
5. Czech Paweł - Brynica
6. Pilak Mateusz - Kowale
7. Osumek Witold - Kowale
8. Pilak Kacper - Kowale
9. Piśla Bartłomiej - Gorzów Śląski
10. Kubacki Jakub - Dalachów
11. Stachura Kacper - Kowale
12. Dąbrowski Marcin - Dalachów
13. Grzelak Michał - Gorzów Śląski
14. Kolczarek Jakub - Dalachów
15. Adamczyk Kacper - Gorzów Śląski
16. Adamczyk Jakub - Gorzów Śląski
17. Baran Mateusz - Gorzów Śląski

Klasy VII + Gimnazjum – Dziewczęta:
1. Jachymczyk Julia - Kowale
2. Klima Patrycja - Gorzów Śląski
3. Hawryluk Kinga - Kowale
4. Trawińska Paulina - Kowale
5. Smyrek Aleksandra - Gorzów Śląski

Klasy VII + Gimnazjum – Chłopcy:
1. Michno Krzysztof - Chróścice
2. Czech Paweł - Brynica
3. Pilak Mateusz - Kowale
4. Mońka Patryk - Gorzów Śląski
5. Skowronek Martin - Gorzów Śląski
6. Pilak Kacper - Kowale
7. Malecha Jakub - Gorzów Śląski
8. Kołodziej Szymon - Gorzów Śląski
9. Stachura Kacper - Kowale
10. Milde Kamil - Gorzów Śląski
11. Osumek Witold - Kowale
12. Nikiel Jakub - Gorzów Śląski
13. Cieślak Dawid - Gorzów Śląski
14. Szczypiński Dawid - Gorzów Śląski
15. Wiśniewski Rafał - Gorzów Śląski
16. Jama Kamil - Gorzów Śląski
17. Wójcik Marko - Gorzów Śląski
18. Gratowski Krystian - Gorzów Śląski
19. Fabianek Oskar - Gorzów Śląski

Fot. MGOK Gorzów Śląski
REDAKCJA PORTALU radiozw.com.pl NIE ODPOWIADA
ZA TREŚĆ KOMENTARZY ZAMIESZCZANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW

REKLAMA









Wyszukaj

Kalendarz

Sobota, 20 stycznia 2018 Fabioli, Miły, Sebastiana

Motto dnia

Każdego dnia jesteśmy odpowiedzialni za siebie nawzajem, za to, czy staliśmy się choć odrobinę lepszymi.`
~ Anna i Paweł Szczepańscy

Prognoza pogody

Reklama