V Międzygminne Zawody w Pływaniu w Praszce: walczyło ponad 200 uczniów

   233 zawodników wystartowało w V Międzygminnych Zawodach w Pływaniu w Praszce. W sumie w eliminacjach i finałach odbyło się 67 wyścigów. Uczestnicy rywalizowali w 18 kategoriach.
   O zwycięstwa walczyli uczniowie m.in. z Praszki, Strojca, Przedmościa, Olesna, Dalachowa, Rudnik, Wierzbia, Komornik, Pątnowa czy Skomlina.

DZIEWCZĘTA KLASA I - II STYL GRZBIETOWY - 25 m
FINAŁ
1. ZALEWSKA MARTYNA czas: 25.56
2. TOMAN AGATA 25.69
3. GERNAND EMILIA 26.56
4. KASPRZAK MARTYNA 27.28
5. TRZECIAK OLIWIA 27.47
6. PŁUCIENNIK ANNA 28.62

CHŁOPCY KLASA I - II STYL GRZBIETOWY - 25 m
FINAŁ
1. CZERNEK JAKUB 23.91
2. SPODYMEK STANISŁAW 26.00
3. RATAJ JAKUB 26.09
4. CEGLAREK PASCAL 27.81
5. ZABŁOCKI MIŁOSZ 28.28
6. WOLNY RAFAŁ 28.68

DZIEWCZĘTA KLASA III - IV STYL GRZBIETOWY - 25 m
FINAŁ
1. KIK PAULINA 21.06
2. KOŚCIELNA OLIWIA 22.65
3. BRODNY AMELIA 22.81
4. WYSTALSKA MARTA 23.47
5. HECINSKA JULIA 23.75
6. BOŻYK HANNA 24.16

CHŁOPCY KLASA III - IV STYL GRZBIETOWY - 25 m
FINAŁ
1. PALIWODA JAKUB 21.35
2. BIOŁY JAKUB 22.31
3. CEGLAREK PATRYK 22.50
4. GANIA FILIP 22.84
5. KOTAS MICHAŁ 22.90
6. JANICKI MAREK 24.40

DZIEWCZĘTA KLAS V - VI STYL GRZBIETOWY - 25 m
FINAŁ
1. SOBERKA ZUZANNA 20.34
2. GADEN JULIA 21.28
3. SZYSZKA ANNA 22.07
4. CZARNOGÓRSKA AGNIESZKA 22.47
5. MATERAK ALEKSANDRA 23.69
6. OWCZAREK ANNA 24.06

CHŁOPCY KLASA V - VI STYL GRZBIETOWY - 50 m
FINAŁ
1. KOZIOŁEK KAROL 40.09
2. PŁÓCIENNIK DAWID 41.22
3. FLAK TOBIASZ 43.35
4. KOZIOŁEK RAFAŁ 46.25
5. KIK MATEUSZ 48.35
6. NAPIERAJ KACPER 53.31

DZIEWCZĘTA KLASA I - II STYL KLASYCZNY - 25 m
FINAŁ
1. ZALEWSKA MARTYNA 35.60
2. BUKO ALICJA 35.94
3. PECYNA SANDRA 36.00
4. TOMAN AGATA 36.72
5. JONEK ROKSANA 40.22
6. KASPRZAK MARTYNA 45.34

CHŁOPCY KLASA I - II STYL KLASYCZNY - 25 m
FINAŁ
1. WRÓBEL KACPER OLESNO 34.25
2. WOLNY RAFAŁ OLESNO 35.53

DZIEWCZĘTA KLASA III - IV STYL KLASYCZNY - 25 m
FINAŁ
1. WYSTALSKA MARTA 23.69
2. HĘCIŃSKA JULIA 28.56
3. JANUSZKIEWICZ MARTYNA 31.37
4. CIOŁKOWSKA JULIA 37.28
5. SIERADZKA AGNIESZKA 46.15
6. KOSTRZEWA NIKOLA 56.31

CHŁOPCY KLASA III - IV STYL KLASYCZNY - 25 m
FINAŁ
1. RATAJ MAKSYMILIAN 21.06
2. FLAK PATRYK 24.50
3. JONEK FILIP 24.72
4. OWCZAREK MICHAŁ 26.56
5. MAZURKIEWICZ BARTOSZ 26.68
6. WUJEC FRANCISZEK 26.91

DZIEWCZĘTA KLASA V - VI STYL KLASYCZNY - 25 m
FINAŁ
1. KRZYWOŃ KAMILA 21.38
2. NOWAŁKA ALEKSANDRA 21.94
3. MATERAK ALEKSANDRA 28.22
4. ZAREMBA OLIWIA 29.89
5. WOLNY DOMINIKA 30.16
6. KASPRZAK WERONIKA 30.88

CHŁOPCY KLASA V - VI STYL KLASYCZNY - 50 m
FINAŁ
1. JUSTYŃSKI ADRIAN 45.53
2. STANOSZEK KAMIL 46.22
3. WYSTALSKI PIOTR 46.41
4. FLAK TOBIASZ 47.06
5. FAMUŁA PATRYK 53.58
6. WŁÓKA JAN 1.00.06

DZIEWCZĘTA KLASA I - II STYL DOWOLNY - 25 m
FINAŁ
1. GERNAND EMILIA 24.37
2. KASPRZAK MARTYNA 25.84
3. BUKO ALICJA 31.59
4. JONEK ROKSANA 32.19
5. SITEK PAULINA 33.63
6. PECYNA SANDRA 34.19

CHŁOPCY KLASA I - II STYL DOWOLNY - 25 m
FINAŁ
1. CZERNEK JAKUB 21.91
2. WRÓBEL KACPER 26.40
3. RATAJ TOBIASZ 27.43
4. CEGLAREK PASCAL 28.38
5. ZABŁOCKI MIŁOSZ 29.22
6. SPODYMEK STANISŁAW 31.12

DZIEWCZĘTA KLASA III - IV STYL DOWOLNY - 25 m
FINAŁ
1. KOŚCIELNA OLIWIA 18.85
2. BRODNY AMELIA 20.72
3. OCHMAN JUSTYNA 21.59
4. KIK PAULINA 23.85
5. BOŻYK HANNA 25.44
6. STANOSZEK PAULINA 26.88

CHŁOPCY KLASA III - IV STYL DOWOLNY - 50 m
FINAŁ
1. RATAJ MAKSYMILIAN 39.38
2. PALIWODA JAKUB 44.10
3. CEGLAREK PATRYK 45.25
4. GANIA FILIP 45.26
5. BIOŁY JAKUB 45.69
6. MAZURKIEWICZ BARTOSZ 47.31

DZIEWCZĘTA KLAS V - VI STYL DOWOLNY - 50 m
FINAŁ
1. KRZYWOŃ KAMILA 36.21
2. CZARNOGÓRSKA AGNIESZKA 40.46
3. SOBERKA ZUZANNA 42.66
4. SZYSZKA ANNA 42.97
5. ZAREMBA OLIWIA 44.28
6. KURDYNA PAULINA 47.66

CHŁOPCY KLASA V - VI STYL DOWOLNY - 50 m
FINAŁ
1. JUSTYŃSKI ADRIAN 32.81
2. KOZIOLEK KAROL 33.97
3. PŁÓCIENNIK DAWID 36.91
4. KOZIOŁEK RAFAŁ 39.81
5. JAREMA MARCIN 40.44
6. WYSTALSKI PIOTR 43.53

Fot. MGOKiS w Praszce
REDAKCJA PORTALU radiozw.com.pl NIE ODPOWIADA
ZA TREŚĆ KOMENTARZY ZAMIESZCZANYCH PRZEZ INTERNAUTÓW

REKLAMA